Een bericht van Fred Teunissen
Er is heel goed nieuws. Een groep jonge mensen heeft zich verenigd in Volkeren Voor Vrede en gaat actie voeren tegen de NATO-oorlogspolitiek.
De initiatiefnemers zijn niet verbonden aan politieke partijen of oude ingeslapen vredesorganisaties en hebben een scherp inzicht in de internationale politieke situatie. Zie daarvoor het gesprek dat Sjoerd de Groot en Mark Lie-A-Kwie op 21 maart voerden met Pieter Stuurman bij Café Weltschmerz.
Elf eisen
Volkeren Voor Vrede eist dat de Nederlandse regering:
* direct als bemiddelaar optreedt voor diplomatieke oplossingen
* nooit olie op het vuur gooit door wapens naar oorlogsgebieden te sturen
* weigert mee te lopen in de opmars naar meer en grootschaliger oorlogsvoering, zowel op ons continent als elders in de wereld
* buitenlandsbeleid voert dat niet de belangen van de VS of welke buitenlandse macht dan ook als hoogste prioriteit heeft
* onze strijdkrachten nooit in zal zetten om andermans oorlogen te voeren
* geen kernwapens op ons grondgebied toelaat
* geen permanente stationering van strijdkrachten of materieel uit welk ander land dan ook op ons grondgebied toelaat
* doorvoer van wapens naar oorlogsgebieden over ons grondgebied niet toelaat
* de dienstplicht niet opnieuw invoert
* als regering van een handelsnatie weigert mee te werken aan economisch ontwrichtende sanctieoorlogen
* onze welvaart niet vergooit in oorlogen, maar investeert in het welzijn van ons land
Blokkeer dinsdag 24 en woensdag 25 juni in je agenda
Door tijdens de NATIO-top in Den Haag te demonstreren gaat Volkeren Voor Vrede de confrontatie aan. Dit in tegenstelling tot andere bewegingen die de dagen van de top mijden.
Ik steun dit nieuwe initiatief van harte en roep alle lezers van TransitieWeb op dit ook te doen. Deel het goede nieuws van het bestaan van Volkeren Voor Vrede in je netwerk en op social media!
Steun is nodig
Er is geld nodig om de acties voor te bereiden. Doneren kan HIER.
Op de hoogte blijven? Klik HIER.
Dit bericht verscheen ook op Transitieweb.nl
One response
De BildeRberg-Groep Sloper,
De Sloper,
Hallo Hollandse media!!!!
Als Zelensky wat negatiefs te vertellen heeft over Rusland dan staat de Hollandse media maar al te graag klaar….maar als het gaat over Rusland die door Zelensky aangevallen wordt en er doden vallen aan de Russische kant dan zijn jullie oost-Indisch doof.
Wel al een aantal weken is Zelensky bezig in Rusland om daar dood en verderf te creëren…ook daar vernielt hij energiecentrales..olieopslagplaatsen,woningen, flatgebouwen….met als gevolg dode en gewonde burgers.
Wat ik hiermee wil zeggen is het volgende…..
De Hollandse media zijn selectief met het uitbrengen van dat kleine oorlogje.die het westen zelf heeft gecreëerd…door middel van de beruchte staatsgreep die daar is gepleegd.
Wie hadden of hebben ook al weer die 2 gas buizen op geblazen die naar Duitsland gingen waar door de Duitse economie er onder uit is gehaald?
Dat mag nog steeds niet bekent gemaakt worden…..en waarom dan niet…waarom moet Duitsland aan het dure lng gas van uit Amerika…..wat is belangrijker ….Zelensky met zijn corrupte dieven bende…..of de economie?